Jakość i technologia

Wybierz technologię opracowaną
z myślą o Twoich potrzebach

Jakość i technologia
Wyobraź sobie, że jest wieczór, na zewnątrz jest dość głośno, bo sąsiedzi robią grilla czy koszą
trawę, ale jedyny hałas, jaki Ty słyszysz to śmiech dobiegający z pokoju dzieci. Wyobraź sobie dom,
w którym w zimie jest idealnie ciepło, a w lecie – przyjemnie chłodno.
To nie cuda

To nie cuda

To przyjemność z mieszkania w domu, jaki wybudujemy Ci na bazie naszych wieloletnich analiz i doświadczeń. Technologii prefabeko, wykorzystującej m.in. niemiecki system STEICO, udało się połączyć naturalny surowiec z doskonałymi parametrami izolacyjnymi i energooszczędnymi.

Czy wiesz, że produkty STEICO, na których bazuje technologia prefabeko, powstały w oparciu o badania naukowe? Ich wytrzymałość została potwierdzona licznymi testami, a ich właściwości – poświadczone przez autorytety w dziedzinie oszczędności energii, m.in. prof. Hausera.

Oszczędność energii

Dzięki użyciu materiałów izolacyjnych STEICO można zbudować budynek według norm pasywnych, co pozwala osiągnąć oszczędność energii na poziomie nawet 80% w stosunku do starego budownictwa.

Ochrona przed hałasem

Izolacje STEICO, dzięki zredukowanemu przenoszeniu dźwięków na ścianę masywną, znacznie lepiej łagodzą hałas panujący za Twoimi oknami, w porównaniu do powszechnych elewacyjnych materiałów izolacyjnych np. na bazie polistyrenu.

Ochrona przed zimnem

Płyty i materiały izolacyjne STEICO minimalizują przeciągi, redukują liniowe straty ciepła przez elementy konstrukcyjne dachu, podnoszą temperaturę ścian, sufitów i podłóg, co pozwala zachować komfortową temperaturę przy obniżeniu temperatury, na którą ustawione są grzejniki.

Ochrona przed ciepłem

Materiały STEICO mają wyższą masę niż np. wełna szklana, dzięki czemu stawiają większy opór promieniom słonecznym. Dzięki temu liczba dni o wysokich, nieprzyjemnych temperaturach wewnątrz pomieszczeń może zostać zredukowana nawet o połowę.

Dwa standardy
energooszczędności

Poznaj parametry i wybierz standard energooszczędności dla Twojego domu.

PODSTAWOWE PARAMETRY: U ściany = 0,129 W/m2K; U dachu = 0,11 W/m2K
Standard premium
PODSTAWOWE PARAMETRY: U ściany = 0,197 W/m2K; U dachu = 0,11 W/m2K
Standard naturalny
Prefabeko 2022